Teised tooted

Jänku-Jussiga nimega tooted:
 Jänku-Jussi maskott Laste sünnipäevad, suvepäevad, küla-, valla- ja linnapäevad, spordipäevad, perepäevad, temaatilised lastealad, lasteaedade sünnipäevad ja lõpupeod - lõbusad üritused koos Jänku-Jussi ja Jänku-Johannaga. Jänku-Jussi tähebatoon  "Jänku-Jussi tähebatoon" 32 g – Marmitoni glasuuritud vahvlibatoon, mis pühendatud väikestele Jänku-Jussi fännidele. Pakend on varustatud erilise QR-koodiga, mis avab nutiseadmes Jänku-Jussi tähelugude multikad.


Jänku-Jussi batuutide rent Täispuhtavad batuudid igas suuruses ja igaks olukorraks. Valikus on sellised nimetused nagu Printsessiloss, Dalmaatsiakoer(Tartus), Veega liumägi, Linnus, Traktor, Ürgmehe kooba,s Suur Krokodill, Disney loss (Tartus!), Takistusrada, Tähelabürint, Rajalt maha (Tartus!), Piraadilaev, (Tartus!), Pikne McQueen, Telk Seikluslinnak, Suur Kaheksa, Aladdini loss, Õuduste Maja, ElektrirongJänku-Jussi e-vaba lihatoodete sari Valikus on Jussi keeduvorst, Jussi täislihasink, Jussi keedusink ja Jussi viiner. Jussi-sarja tooted on tehisainete- ja allergeenivabad.


Jänku-Jussi helkur Läbimõõt 55 mm. Komplekti kuulub riputusnöör ja haaknõel. Toode vastab euronormatiivi EN13356 2001 nõuetele.
Jänku-Jussi nimesildid riietele Multikategelastega väikeste iseliimuvate nimesiltide komplekt. Nimesiltide komplekti kuulub 12 nimesilti, kus iga nimesilt on erineva kujundusega. Nimesildi mõõdud on 14*40 mm ja nimesildile saab kirjutada kuni 2 rida teksti.
Nimesildid sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Nimesildid on ilmastiku ja pesu kindlad. Nimesildid ei sobi kasutamiseks rõivastel ning kangast alusmaterjalidel.

Jänku-Jussi sokid Puuvillased Johannaga sokid liblikatega, laste sokid sokikoll , laste puuvillased sukkpüksid Jussiga.


No comments: