Tähed

"Jänku-Jussi tähevihik"  koos täheraamatu, tähemultikate ja tähekaartidega aitab lapsevanemal koos lapsega uudselt ja mänguliselt tähti õppida. Igas tähemultikas ja tähevihiku lehel on tähe kirjutamise õpetus. Igal aastal kirjutatakse tähti täis üle 7000 Jänku-Jussi tähevihiku, mis teeb sellest juba kolmandat aastat enimostetud täheõppetoote Eestis :) Vaata, kuidas robootika abil täheõpet põnevamaks muuta.

Värvilise raamatu ja mustvalge töövihiku maht on mõlemal 48 lk, mõõt 195*195 mm. Tähekaartide komplektis on 45 kaarti ja tähelugude DVD-l  on 32 multikat. 

Tähetooted sobivad nii koju, lasteaeda kui eelkooli arendavaks õppematerjaliks. Alusta tähe vastu huvi tekitamist multika vaatamisega ja piltide värvimisega. Jätka tähtede ülekirjutamise ja pildimänguga. Huvi ülevalhoidmiseks kasuta tähekaarte. 
Vaata täheraamatu ja tähevihiku videosirvimist ning autori videokommentaare
Komplekt (raamat+vihik+DVD) 7.99, raamat 5.99, DVD 4.99, kaardid 3.99 ja töövihik 1.99. Saadaval kõikides Apollo ja Rahva-Raamatu kauplustes , samuti suuremates supermarketites. Lasteaiad ja ettevõtted saavad tellida otse kirjastusest.


Jänku-Jussi tähekaartide komplektis on 45 kaarti: neist 32 on tähe ja piltsõnaga tähestikukaardid ja 8 kaardi peal on Jänku-Jussi multikategelaste pildid. Kaardid on abiks tähestiku õppimisel. Kaardipakil asuv QR kood avab nutiseadmes tähelugude multikad.  Kaartide teisel poolel on värviline illustratsioon täheraamatust, mis vastab selle tähe põhjal kirjutatud loole.

Jänku-Jussi tähetoodete testkasutaja Julia, 3.a Oscar Helmuti ja Tobias Louisi ema kirjutab: eelkõige meeldis neile ise leida asju, st. pildilt ära tunda ahvi, aabitsat jne.  Ükskord kuulsin kui mu väike poeg mängis ja omaette rääkis: "Leia uks" ja vastas"Tubli!" 

 Ühel õhtul lugesime U tähe kohta ja siis mängisid lapsed kaasa ja ütlesid, et neil ei tule und, lugesid lambaid, aga ei miskit, siis palusid mult villaseid sokke ja lõpuks hea une piima, muidugi meega! :) oli hästi vahva!  Loe edasi...
Sisukord (kliki pealkirjale multika vaatamiseks)
Vaata täheraamatu autorite videot, kus nad räägivad, kuidas see raamat sündis ja mis neid ispireeris.
 


Täheraamatu videosirvimine koos autorigaTähevihiku videosirvimine koos autoriga


Tänan, et vaatasid lõpuni :)No comments: