Robootika

UUDIS! Laadi tasuta täismahus töövihik PDF kujul ja/või telli soodushinnaga oma (lapse) asutusse.
“Jänku-Juss ja robootika” raamat-töövihik annab 4 kuni 10 aastastele lastele tulevikus hädavajalikud esmateadmised põnevast robotite ehitamise maailmast LEGO WeDo robotite näitel. 
Lisad: DVD ja lauamäng. Vaata vihiku treilerit siit.  Kui Sind huvitavad LEGO robotite iseõppematerjalid, siis:

  1. EV3 algõpe koos teadus- ja disainitegevustega;
  2. EV3 algõpe koos treeningtegevuste ja Kosmose väljakutsega;
  3. EV3 algõpe koos treeningtegevuste ja Rohelise linna väljakutsega;
  4. WeDo koos teiste LEGO harivate klotsidega.
Liitu ka LEGO robootika FaceBook või YouTube kanaliga. 


Värvilise töövihiku maht on 36 lk+2 kleepsulehte, mõõt 195*195 mm. Robootika töövihik sobib nii koju, lasteaeda kui algkooli arendavaks õppematerjaliks.
Vihik 4.99, DVD 2.99, vihik koos lauamänguga 14.99. Saadaval raamatupoodides, supermarketites, Apollo ja Rahva Raamatu e-poes. Töövihiku kasutamine ei eelda kodus LEGO klotside ega roboti olemasolu.QR koodiga käivituv multikas iga teema kohta aitab seda uut põnevat maailma veelgi lihtsamalt arusaadavaks teha. Töövihiku lõpus on viis LEGO WeDo komplektil põhinevat praktilist piltprogrammeerimise ülesannet koos näidisvideotega. Kristi, 6.a Seleri ema, kirjutab: töövihik andis Selerile esmase kogemuse robootikast ja programmeerimisest. Tema sõnul oli see lahe! Suur tänu! 
Loe ka teiste testkasutajate arvamusi. Kas Sulle tundub, et laps tegeleb liiga palju arvutiga? Aita tal leida oma lemmiktegevusele arendav ja tulevikuvõimalusi avardav sisu!


Lauamäng on 2,5 mm papil, koos nuppudega, kokkulapitav ja komplektis koos töövihikuga. Mängureeglid meenutavad "tsirkuse" lauamängu ning peale töövihiku läbilugemist ja abil on seda väga lõbus koos mängida. Väiksemate laste jaoks on lauamängu sisse peidetud ära ka tähtede õpe, Robootika lauamängu mõõdud on 420*420 mm.DVD-l on 12 töövihiku juttude põhjal toodetud multikat, 5 multikat, kus on ka päris robot ja programmeerimisnäited sees ning 3 internetiohutusemultikat. Vaata kõiki multikaid siit:  
Mida autorid ise töövihikust arvavad?
Olles ise juba üle 10 aasta kodus legoklotside peale astunud, teame väga hästi, kui kiiresti lapsed tüdinevad järjekordsest kallist klotsikomplektist. See raamat-töövihik näitab, kuidas neile klotsidele elu sisse puhuda. 
Vaata autori kommentaaridega videotutvustust: 
Töövihiku paarislehtede teemad koos iga jutu kohta toodetud multikaga:
1/17 - Alligaator Robi saabumine http://bit.ly/1rBSAlO
2/17 - Robi mõtleb  http://bit.ly/1oy4V7e
3/17- Robi näeb  http://youtu.be/auHPXi6KjXY
4/17 - Robi teeb häält  http://youtu.be/PbqFhJYWc-8
5/17 -  Robi liigutab  http://youtu.be/11mGMTBOUxk
6/17 - Robi teab oma asendit http://youtu.be/5cy9Vhghb0w
7/17 - Robi tahab võistlusele minna  http://youtu.be/fihAX2YbZ64
8/17 - Jassi ja Minna võistkond http://youtu.be/Uepek7w03dQ
9/17 - Võistluse plakat  http://youtu.be/76V4Yn48wUw
10/17 - Võistkonna põhiväärtused  http://youtu.be/3B5pHvve3Rs
11/17 - Võistlusel http://youtu.be/R6YDMTVpAdA
12/17 - Lauamäng http://youtu.be/ygKSXCKyq8Y
13/17 - Lauamängu juhend koos minimänguga
14/17 - programmid:  I Robi suleb ja avab suu II Robi häälitseb http://youtu.be/CG94RPNDpGA  http://youtu.be/YRCYUXFJArY
15/17 - programmid:  III Robi näeb toitu  IV Robi häälitseb liigutamise peale  http://youtu.be/8QmyE7bYvkY  http://youtu.be/wOHTVEOC9-
16/17 - programm V Robi saadab teateid ja alligaatori voltimine  http://youtu.be/WSeA5w35cOc  http://youtu.be/D-KRudnNl34
17/17 - Alligaatori ja robotalligaatori värvimislehtTöövihiku esmaesitlustel üle Eesti oli palju rõõmsaid kohtumisi ja põnevat uudistamist. Vaata esitluste fotogaleriisid: http://bit.ly/1sqoXVl  ja Tallinna esitluse videosalvestust: http://youtu.be/RmYTtlTd7SA

Selles intervjuus Tallinna Televisioonile  saad näha ja kuulda, kuidas ja miks valmis "Jänku-Juss ja robootika" töövihik: http://youtu.be/PKBhiGqQz7MRobotalligaator Robi pannakse kokku LEGO klotsidest. Videos on kasutatud LEGO WeDo robootikakomplekti, aga Sa saad oma LEGO klotsidest väga sarnase alligaatori ehitada :) Vaata videot: http://bit.ly/VIULag www.robootika.ee leheküljelt leiad täiendavat infot robootika õpetamise kohta koolides ja lasteaedades. www.robomiku.ee robotite e-poe lehelt saad infot erinevate komplektide kohta.

Esitlustele kutsumiseks sai toodetud selline lõbus naljavideo:
Aitäh, et lõpuni vaatasid :)  Kui Sul tekkis Jänku-Jussi robootikatoodete kohta küsimusi, siis kirjuta palun robootika@jankujuss.ee !


1 comment:

Unknown said...


I really like it whenever people get together and share views. Great blog, keep it up! capitalone.com