Ohutus


"Jänku- Jussi ohutusvihik" on 36- leheküljeline pehmekaaneline täisvärviline töövihik kolme kuni kaheksa-aastastele. Vihikus on 16 õpetlikku juttu elektri-, tule-, vee-, liiklus-, interneti- ja koduohutusest.  Iga loo juures olev QR-kood käivitab temaatilise multika. Raamat sisaldab erinevaid ülesandeid: arvutamiseks, tähtede kinnistamiseks, värvimiseks, nuputamiseks ja voltimiseks. Lisatud on ka põnev kleepsuleht (vaata selle lehe lõpust) koos kleepsumänguga.  

Telli  Apollo e-poest või Rahva-Raamatu e-poest.

JÄNKU-JUSSI OHUTUSVIHIK on ainus nii mitmekülgne ohtude ennetamist  õpetav töövihik. Vihiku hind on 4.99 ja ohutuskaartidel 3.99. Jänku-Jussi ohutusvihik  ja ohutuskaardid on müügis kõikides Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.

JÄNKU-JUSSI OHUTUSKAARTIDEL on 45 ohtu ennetavat trükitähtedega lauset koos illustreeriva pildiga. Kaardid jagunevad: 8 veeohutusest, 9 liiklusohutusest, 9 tuleohutusest, 9 elektriohutusest, 8 koduohutusest ja 2 internetiohutusest. Kaartide tagaküljed on illustreeritud vastavalt kaardi sisule.Vaata kaarte selle lehekülje lõpust.SISUKORD
1. Juss ja katkine juhe
2. Juss teab, et juhtmed on hirrr-mus ohtlikud
3. Elektrijänese tarkus
4. Tikud ei ole mänguasjad
5. Juss õpib evakueeruma
6. Vanaema suitsuandur
7. Lapsed ei lähe üksi jääle
8. Suvel rannas
9. Päästevestiga paadis
10. Raudtee
11. Helkurid
12. Jussi koolitee
13. Juss peseb käsi
14. Tabletid ei ole kommid
15. Jassi salasõna

16. Politsei on Sinu sõberVaata 3D vihikusirvimise videot koos autori kommentaaridega.


Lugude aluseks olevad multifilmid on valminud koostöös Elektrilevi, Päästeameti, Veeteede Ameti, Maanteeameti, Operation Lifesaver-i, Piirivalve- ja Politseiameti, Digihariduse Innovatsioonikeskuse Tiigrihüpe, Mügistusteabekeskuse ja Ravimiametiga. Vaata kõikide multikate playlisti siit.


Ohutusvihiku kleepsuleht:


Ohutuskaardid eest ja tagant:Esitlustel sai toredaid pilte tehtud. Vaata neid siit.

Aitäh, et lõpuni vaatasid :)


No comments: