Loodus


"Jänku-Jussi loodusvihik" on 36-leheküljeline pehmekaaneline täisvärviline arendav töövihik 3-8 aastastele, Vihikus on 16 arendavat loodusjuttu koos QR koodiga käivituvate samateemaliste multikatega, lisaks kleepsulehed, piltide äraarvamine-kirjutamine, värvimine, arvutamine, tähtede kinnistamine, voltimine ning erinevad nuputamisülesanded. 
Vaata fotoseeriat vihiku testkasutamisest. 


Kõige väiksematele  sobib see lihtsalt juturaamatuks, lasteaialastele aga kooliks ettevalmistavaks materjaliks. Käsitletud on ka teemasid, mida õpitakse koolis.  Vihiku ja looduskaartide hind poodides on 3.99. on saadaval kõikides Jänku-Jussi loodusvihik  ja looduskaardid on müügis kõikides Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.

Telli  Apollo e-poest või Rahva-Raamatu e-poest Jänku-Jussi looduskaartide komplektis on 45 kaarti, kus tutvustatakse kalu, loomi, putukaid, linde, taimi, seeni ja marju. Kaardid on abiks loodusega tutvuse tegemisel. Kaardipakil asuv QR kood avab nutiseadmes looduslugude multikad. Kaartide teised pooled on illustreeritud erinevate loodusteemaliste joonispiltidega. Vaata looduskaartidega mängmise videot.

Sisukord:

1 . SUITSUPÄÄSUKE

2. KONN
3. LOODUSES LIIKUMINE
4. SEENED JA MARJAD
5. RABAS
6. LOODUSES TULE TEGEMINE
7. VEEKOGU ÄÄRES
8. EESTI KÕIGE-KÕIGE 
9. LÄÄNEMERI 
10. ÖKOLOOGILINE JALAJÄLG
11. KALAD
12. JUSSI HERBAARIUM
13. KÕIK ON OMAVAHEL SEOTUD
14. LINDUDE SÖÖGIMAJA
15. LUMI
16. JÕULUD METSAS 
17. HÜPPAV PABERKONN Vaata tutvustuvideot, kus kogu vihik koos autori kommentaaridega läbi sirvitakse!
Jänku-Jussi loodusvihiku kleepsulehel on 16 kleepsu - iga loo juurde üks. Kleepsulehe mõõt on 193*193 mm ja diameeter 4 cm.
Lugude aluseks olevad multifilmid on valminud koostöös Keskkonnaministeeri, Eestimaa Looduse Fondi, Keskkonna Investeeringute Keskuse, Ornitoloogiaühingu, Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja, Viimsi Rannarahvamuuseumi ja Põltsamaa Felixiga. 
Loodusvihikul oli äge esitlus. Vaata autorite videokutset!


Esitlusest tuli ka palju toredaid fotosid. Vaata neid siit.
Aitäh, et lõpuni vaatasid :)

No comments: