Kontakt/tellimine

Jänku-Jussi töövihikuid toodab/kirjastab, Jänku-Jussi multikaid meisterdab ning  internetisaite: www.jankujuss.ee , www.lastekas.ee , www.mudila.ee, www.youtube.com/lastekas, www.facebook.com/lastekas haldab Lasteveeb OÜ.
Kõik töövihikud, mängukaardid ja DVD-d on müügil kõikides Eesti raamatupoodides ja valikuliselt suuremates supermarketites. 
Kui Sul on soov osta oma ettevõtte töötajate lastele, lasteaiarühmale või algklassidele või miks mitte kogu valla või maakonna sobivale vanuserühmale neid tooteid suuremas koguses, siis lae endale siit tellimisleht ja võta ühendust.

Kui Sul on küsimusi, siis saada need palun janika@lastekas.ee, võta minuga ühendust Facebook-is või helista  6835600/5045081.

    Parimate soovidega,

    Janika Leoste,
    multikate ja töövihikute üks autoritest
    Lasteveeb OÜ juhataja
    Pikk 33-2
    Tallinn1 comment:

rgnyie3f3x said...

In such video games, you'll be able to|you possibly can} meet reside sellers, who also 빅카지노 entertain with their charisma and the distribution of playing cards or operating the ball in roulette. The major advantage remains the distinctive alternative to feel precisely the ambiance that was present in elite playing institutions at the finish of the last century. We suggest Mermaids Millions, Bars and Stripes, and Avalon for slot machine lovers. Ultimate Texas Hold’em with a reside vendor is nice these who|for many who|for people who} like desk video games.