Esitlus

"Jänku-Juss ja robootika"esitlused toimusid 4.-10.augustini üle Eesti raamatupoodides.04.08 Tallinna Solarise Apollo Fotod Robootikatunnistus
05.08 Tartu Kaubamaja Apollo  Fotod Robootikatunnistus
06.08.Viljandi UKU Keskuse Apollo  Fotod  Robootikatunnistus
07.08 Rakvere Kroonikeskuse Apollo Fotod  Robootikatunnistus
08.08 Haapsalu Lääne Maakonna Keskraamatukogu lugejasaal Fotod Robootikatunnistus
09.08 Pärnu Keskuse Apollo Fotod Robootikatunnistus
10.08 Tallinna Viru Keskuse Rahva Raamat Fotod Robootikatunnistus
Loe töövihiku testkasutajate kogemusest siit.

Selles raamatus on 12 toredat lugu koos põnevate töölehtedega sellest, kuidas robotiga tuttavaks saada ja sõpradega koos lahedale robotivõistlusele minna. QR koodiga käivituv multikas iga teema kohta aitab seda uut põnevat maailma veelgi lihtsamalt arusaadavaks teha.
Töövihiku lõpus on viis LEGO WeDo komplektil põhinevat praktilist piltprogrammeerimisnäidet ja QR koodiga käivituv näidisvideo.

Täisvärvilise töövihiku maht on 36 lehekülge+2 kleepsulehte, mõõt 195*195 mm. Vanusele 2-10.
Hind on 4,99.-, koos 420*420 mm lauamänguga 14,99., multikate ).
Kus saab LEGo WeDo-d ja palju see maksab? Kliki siia!  Küsi HITSA-lt, kuidas lasteaiad ja algklassid saavad neid komplekte riigi toetusega soetada. Kuidas toimub õpetajate väljaõpet? Küsi MTÜ Robootikalt tasuta koolituste kohta. LEGO WeDo komplektiga õpetamise võimaluste kohta rohkem: https://education.lego.com/en-us/lesi/elementary/wedoEsitlusel toimus ka Junior FLL 6-9 aastaste laste ülemaailmse robotimängu uue hooaja avamine Eestis.
Võistkonna võib moodustada nii oma perekonna, sõprade, lasteaialaste või koolikaaslastega.  Kui Sa tunned mõnda lasteaiakasvatajat või algklassiõpetajat, siis kutsu ta kindlasti endaga kaasa uudistama.
Vaata rohkem: http://www.robootika.ee/flleesti/?page_id=1161

Kas "Jänku-Juss ja robootika" töövihikus kirjutatud robotivõistlus lasteaialastele on Eestis päriselt ka olemas? On! Vaata seda videot 2014. a aprillis toimunud üritusest. NB! Medalite kaelapanek algab teisest minutist: http://bit.ly/1kUU5V4
Vaata 3D videosirvimist koos autori kommentaaridega: http://bit.ly/U7mb87


Robotalligaator Robi pannakse kokku LEGO klotsidest. Videos on kasutatud LEGO WeDo robootikakomplekti, aga Sa saad oma LEGO klotsidest väga sarnase alligaatori ehitada :)

Vaata videot: http://bit.ly/VIULag


Selles intervjuus Tallinna Televisioonile  saad näha ja kuulda, kuidas ja miks valmis "Jänku-Juss ja robootika" töövihik: http://youtu.be/PKBhiGqQz7M


Vaata videokutset, mis esitlusel toimub: http://youtu.be/9fHUqUsEMBI


No comments: