Tähed-numbrid selgeks 1 EUR-ga
 Jänku-Juss pakub tähevihikust ja numbrivihikust koosnevat õppekomplekti 1 EUR eest. Lisame omaltpoolt iga vähemalt 20 lapsega rühma kasvatajale kingituseks tähe- ja numbritoodetekomplekti (sisaldab raamatut, vihikut ja DVD-d).  Tellimuste esitamine jaanus@lastekas.ee (tel 56 155 300) NB! Tarne ei sisaldu hinna sees (Gargobuss või Eesti post). Pakkumine on suunatud juriidilistele isikutele.


Vaata ka teisi Jänku-Jussi õppetooteid: 


EELKOOL - täiskomplekt 34 EUR
Eelkoolikomplekt sisaldab 6 juttude ja värvipiltidega raamatut, 4 aastaaegade värvimisraamatut, 2 DVD-d koos töövihikute ja mängukaartidega tähtede ning numbrite õppimiseks, 4 DVD-d arendavate vägivallavabade multikatega. Kokku 20 õpimaterjali. Kõik raamatud ja vihikud on käepärases 195*195 mm formaadis ja tugeval paberil. Raamatute ja vihikute maht 48 lk. 


ALGKOOL - täiskomplekt 26 EUR
Algkoolikomplekt sisaldab 5 kleepsudega värvilist raamat töövihikut, 5 DVD-d, 2 komplekti mängukaarte looduse ja ohutuse õppimiseks ja 1 lauamängu. Kõik töövihikud on käepärases 195*195 mm formaadis ja tugeval paberil. Töövihikute maht 36 lk. Kokku 13 õpimaterjali.

Kõikide toodete hind on 2 EUR sh. km (välja arvatud lauamäng 6 EUR). Tellimuse minimaalne kogus ühele tootele on 20 tk, kauba kohaletoimetamine kokkuleppel.
Tellimine aadressilt jaanus@lastekas.ee 

No comments: