Wednesday, October 21, 2015

Jänku-Jussi värvilood on nii värvide kui ka värvide segamise õppimiseks

"Jänku-Juss ja värvid" on 40-leheküljeline pehmekaaneline (195*195 mm) täisvärviline mänguline töövihik 2-10 aastastele lastele.  Kaheteistkümnes lühiloos tutvustatakse värviringi värve, nende segamist ja ilusate mustrite loomist. Vaata treilerit! Lisatud on põnev kleepsuleht 29 kleepsuga ja 12 akvarellpaberil väljalõigatavat kontuurkaarti koos värvimisjuhendiga. Vaata 12 lauset värvide segamisest, sobimisest ja mustritest!

Kõige väiksematele lastele sobib see jutu- ja värviraamatuks, algklassidele aga abimaterjaliks kunstitundides. Teemat aitavad paremini mõista QR koodiga või läbi Youtube lingi käivituvad lugude põhjal loodud 12 lühimultikat. Vaata multikaid!  

 "Jänku-Juss ja värvid" on ainus värviõpetuse töövihik 2.-10. aastastele lastele. Hind poes 4,99 või soodsam. Saadaval raamatupoodides, supermarketites, Apollo ja Rahva Raamatu e-poes. Suurema koguse saad otse kirjastusest tellida. 

Testkasutaja, 5.a Maiki ema räägib: lapsele tundus vihik lõbus ja arendav. Maik ootas alati uut lugu, et värvida ja kuulata juurde jutt, kuidas üks või teine värv saada kahe värvi kokkusegamisel ja kuidas üks või teine värv mõjutavad üksteist.  Arendav selle tõttu, kuidas laps värvi nägi ja mida ta selle värviga üritas kirjeldada. Samuti värvimise oskus läks tal paremaks. Loe testkasutajate arvamusi  ja vaata fotosid testkasutamisest


Seda tutvustusvideot vaadates on tunne nagu hoiaksid ise töövihikut käes.


Raamat-töövihiku sisukord. Multika vaatamiseks kliki.
1. KOLLANE 

2. PUNANE  
3. SININE  

4. ROHELINE  

5. ORANž  

6. LILLA  
7. ORANžPUNANE 

8. ORANžKOLLANE  
9. KOLLAKASROHELINE  

10. SINAKASROHELINE  

11.LILLAKASSININE 

12. LILLAKASPUNANE  

13. MAALRIMÜTSI VOLTIMINE  

Kontuurkaardi näidis:No comments: