Saturday, April 18, 2015

Jänku-Juss kingib 100le lasteaiarühmale tasuta Jänku-Jussi ohutusvihikud

Jänku-Juss kingib 1.juuniks Lastekaitsepäevaks vähemalt 100 lasteaiarühmale (eelkool) või algklassile Jänku-Jussi ohutusvihikud, et eelolev suvi ikka ohutu tuleks! Vaata vihiku videosirvimist: http://bit.ly/1aEWzZF


Lasteaiajuhataja või algklassi õppealajuhataja!
Saada motivatsioonikiri, kuidas te materjali kasutusele võtate janika.leoste@fleep.io ja tule vihikutele aadressile Pikk 33-2 Tallinn etteteatamisega järele.
NB! Jänku-Juss soovib vihikute kasutuselevõtust või lastele üleandmisest ühe digitaalse foto saada, mida tohib avaldada lastekas.ee digikanalites.
Vihikuid on jagatud juba 97 rühmale/klassile (2156 last)

Vaata ka teisi Jänku-Jussi õppetooteid: 


EELKOOL
Eelkoolikomplekt sisaldab 6 juttude ja värvipiltidega raamatut, 4 aastaaegade värvimisraamatut, 2 DVD-d koos töövihikute ja mängukaartidega tähtede ning numbrite õppimiseks, 4 DVD-d arendavate vägivallavabade multikatega. Kokku 20 õpimaterjali. Kõik raamatud ja vihikud on käepärases 195*195 mm formaadis ja tugeval paberil. Raamatute ja vihikute maht 48 lk.


ALGKOOL
Algkoolikomplekt sisaldab 5 kleepsudega värvilist raamat töövihikut, 5 DVD-d, 2 komplekti mängukaarte looduse ja ohutuse õppimiseks ja 1 lauamängu. Kõik töövihikud on käepärases 195*195 mm formaadis ja tugeval paberil. Töövihikute maht 36 lk. Kokku 13 õpimaterjali.


Kõikide toodete hind otse Lasteveebist tellides on 2 EUR sh. km (välja arvatud lauamäng 6 EUR). Tellimuse minimaalne kogus ühele tootele on 20 tk ja kauba saab kätte aadressilt Pikk 33-2. Tellimine aadressilt lastekas@lastekas.ee. 

No comments: