Thursday, November 8, 2012

Jänku-Jussi numbriraamatu testkasutajad Ivar ja Natalija Valgast


JÄNKU-JUSSI NUMBRIRAAMATU TESTKASUTAJAD NATALIJA JA IVAR VALGAST
Septembris aitasid meid raamatu ja multikate valmimisel 10 testkasutajat. Siin üks kogemus:
See testimise protsess oli väga põnev, kuigi polnud just kerge! Minu armsale vennale meeldis selline tore numbrite õppimise vorm väga. Selle kuu aja jooksul, mil meil koos autoritega testimiseprotsess toimus, õppis mu vend selgeks numbri...d, arvutamise ja võrdlemise. Kuna me oleme venelased, õppis mu vennake nende materjalide abil ka eesti keelt. Ühel jalutuskäigul hakkaki ta minuga eesti keeles rääkima ja kuigi mõned sõnad olid pisut valesti öeldud, oli ta siiski väga tubli. Eestikeelsed numbrid ning arvutamise ja võrdlemise märgid on tal lihtsalt suurepäraselt selged! :)
Meie pere lemmiknumbrilooks sai: KUUS KOMMI.
Ikka seesama jutuke ja multikas, kus on tegemist kommidega - see meeldis mu vennakesele kõige rohkem. :D
Ausalt öeldes meeldis see jutuke ja multikas ka mulle ja mu vanematele, sest selles loos oli juttu kommide jagamisest: Minnal tekkis küsimus, kuidas komme jagada ja Jass leidis vastuse: „Igaüks saab endale ühe kommi ja ülejäänud kaks kommi saavad emme ja issi.“
See oli nii armas, et laps ei unustanud oma vanemaid. Numbrivihikus on ka väga toredad ja põnevad ülesanded! Numbrikaardid, isegi arvutileheküljel, näevad väga armsad välja.
Suur tänu Teile Lastekas!!! Tänu Teile õpivad kõik Eesti lapsed selgeks numbrid ja tähed ning vene lapsed ka eesti keele. See on nüüd kindel, et mu vennakesel on tähed selged ja numbrite loendamine käib imekiiresti.
Natalija ja Ivar Valgast koos algklassideõpetajast emaga
Vaata KUUE KOMMI MULTIKAT:  http://www.youtube.com/watch?v=JKmBD9t8dmQ

No comments: