Monday, September 3, 2012

Täheraamatu kasutaja Jaanika jagab oma 2.a poja Henri õppimise muljeid:


Tere. Kuna ka meie pojale on tänu Jussi tähelugudele palju positiivseid emotsioone juurde tulnud, panen kirja ka meie loo. Esiteks sattus raamatuesitlus ühe teise Henrile (2a 10k) väga olulise üritusega samale päevale, kuna pojal on aga isiksus vägagi välja kujunenud juba, pidasin õiglaseks talle endale valikuvõimaluse anda, et hilisemaid konflikte vältida. Valik langes kindlalt Jänku Jussi kasuks. Millegipärast on meie poja lemmiktegelaseks kujunenud hoopis Jass ja poodi sisenedes hakkas ta kohe ka Jassi otsima. Kuna aga Jassi kusagil näha ei olnud, oli Henri kindel, et Jass õpib kodus tähti. Kodus tähevideosid vaadates räägib ka poja alati, et tema õpib koos Jassiga tähti.
Autoga sõites on pojal alati tähtis ees emme kõrval istuda, muu variant ei tule kõne allagi. Emme suureks imestuseks aga hakkas poja eelmisel laupäeval juba varakult enne linnasõitu rääkima, et tita peab emmega ees istuma, sest tema hakkab taga issiga tähti õppima, raamat ja tähekaardid pandi eelnevalt kotti valmis juba. Linnasõit ja linnast tagasi kojusõit möödusidki tähekaartidelt tähtede-sõnade õppimisel.
Täheraamat on siiani Jussi raamatutest Henri vaieldamatu lemmik ning J täht ei seostu enam ka mitte emme nimega, vaid Jesperiga.
Vaata lähemalt Jänku-Jussi täheraamatu ja teiste tähetoodete kohta siit: http://www.jankujuss.ee/2012/05/janku-jussi-taheraamat-tahevihik-ja.html

No comments: