Thursday, September 13, 2012

Jänku-Jussi numbriraamatu lehekülje näidis

See on ülivärske esmaesitlus 1.12.12 ilmuva Jänku-Jussi numbriraamatu paarislehe ja seda toetava multika kompositsioonist!  Vaata sellele leheküljele vastavat multikat siit: http://www.lastekas.ee/index.php?go=web&t=1&id=4054

Kliki suureks
 Vasakul pool on numbrijutt, mis räägib vastava numbri või mõõtühiku vms. loo.  Jutu all on 4-5 piltsümbolit, kus on esitatud seesama number erinevates olukordades või mõõdikuna. Loomulikult lisandub alla vasakusse serva QR kood, mis käivitab nutiseadmes vastava numbri multika.
Paremal pool üleval on number või mõõtühik või sümbol, mis on paigutatud juttu illustreeriva pildi peale. Pildi allosas valges kastis on pildiga seotud küsimus ja kalendriga vms. seotud õpetavat lauset. Kuni kaheteistkümeni on allosas mummurida, kus on värvitud vastav arv mummusid.
Kuni 31.09 saad osaleda kümne autogrammidega uue raamatu loosimises FB-s, kliki siia.

Apollost saab tellida ka Jänku-Jussi numbrikomplekti ette: http://www.apollo.ee/janku-jussi-numbritoodete-komplekt.html ja saada kaasa autorite autogrammide ning fännipiltidega kaunistatud tänukiri ning selline kingitus, mis on ainult esitluspäevade komplekti sees ning saada samuti vähemalt 1 päev enne pood jõudmist kätte (optimistlikuim prognoos on 22.11)
Numbrivihiku kohta veel, et pildid on värvitavad, numbreid tuleb kirjutada ja natuke arvutamist on ka ning raamatu parema serva mummud tuleb vihikus ise ära värvida.
Kõikide numbritoodete tutvustused leiad: http://www.jankujuss.ee/2012/08/janku-jussi-numbriraamat-numbrivihik.html

No comments: