Tuesday, August 21, 2012

Jänkujuss aitab lastel teha õigeid valikuid! EHL pressiteade


Eesti Hambaarstide Liit (EHL) kutsub kõiki Pärnu inimesi, eelkõige lapsi, 24. ja 25. augustil Port Arturi2 kaubamaja II korrusele, kust leiate infoboksi koos noorte doktorite, Jänkujussi, õhupallide ning õpetliku multfilmiga. Eelkõige eelkooliealiste lastega peredele suunatud teabetegevus on oluline osa tänavu Pärnus toimuvatest Eesti Hambaarstide Päevadest. Kui hambaarstid, -tehnikud ja õed kogunevad konverentsile Pärnu Kontserdimajja, siis hamba(arsti)ga sõbraks tahtvaid mudilasi ootame just PortArtur2 kaubamaja II korrusel.
Tunnuslause “Sõbraks hambaga!” sõnamäng peidab endas vihjet, kuidas hambaarstiga sõbraks saada – selleks tuleb sõber olla oma hambaga.  Nimelt on võimalik hambasõbralikult käitudes hambaarsti juures lihtsalt tervisekontrollis käia, mis teeb kindlasti rõõmu mõlemale osapoolele. Terved hambad rõõmustavad otseselt ka rahakotti, eriti maksumaksja oma, sest haigustekitajatele väravaks oleva suu tervise paranemine hoiab kogu tervise korras.
EHLi juhatuse liige dr. Marek Vink kirjutab suuhügieenist laupäevases Pärnu Postimehes pikemalt, soovitame kindlasti lugeda!
EHLi infoboks on avatud 24. augustil kella 10:00st kuni 18:00ni. Laupäeval, 25. augustil kuni 15:00ni.
Lasteaia grupid on väga oodatud osalema ning infot võib jagada nii kasvatajate kui lastevanematega! Soovitame eelnevalt ka teatada oma tulekust kirjutades vastuse sellele emailile!
Kohtumiseni Port Arturis!


Siin on link Jänku-Jussi 6 hambamultika playlistile youtube-s: http://www.youtube.com/playlist?list=PL5AD9733D596740DD

No comments: