Saturday, February 4, 2012

Taevalaternad. "Jänku-Jussi lood 5" auhindadega jutuvõistlus 1/23


Kirjuta siia või FB postituse kommentaariks oma lühike lugu aprillis ilmuva uue Jussi raamatu selle pildi põhjal. Kui osaled kõigil 23.päeval, saad auhinnaks värviraamatu. Lisaks läheb jagajate, meeldijate ja osalejate vahel loosi ka 10 pärisraamatut.Võistlus toimub 4.veebruarist 27.märtsini. Uus pilt tuleb T, N, L. Vaata reegleid!

Vaata  "Jänku-Jussi lood 4" jutuvõistluse pilte ja lugusid siit: http://www.jankujuss.ee/2011/10/janku-jussi-lood-4-jutuvoistlus.html

2 comments:

Carmen Maar said...

ISSI KAS MA VÕIN TAEVALATERNAD ISE PÕLEMA PANNA JA JASS JA MÕMMI TAHTSID KA VÄGA?? TEAD JUSS MA ARVAN ET MINA TEEN SEDA ISE, NII VÕITE TE PÕLETADA SAADA JA SEE ON VÄGA VALUS SA EI TAHA JU ENNAST PÕLETADA VÕI TAHAD???????? HIHIHIHIHIHI!!!! JASS ÄRA NAERA SEE ON TÕSINE ASI! OKEI AGA EGA JUSS SA EI TAHA PÕLETADA SAADA MA KÜLL EI TAHAKS SA JU KA EI TAHAKS, KÜSIS ISA E..E.EI TAHA MA ÜLTSE PÕLETADA NO SIIS LÄHME ÕUE LATERNAID ÕHKU LASKMA JA KUI TAHATE TULLA KUTSUGE EMA KA JA SIIS KIIRESTI RIIDESSE AGA LATERNAID ÄRGE KATSUGE JA OLGE NEIST KAUGEMAL MUIDU NA KUKKUVAD ALLA JA SIIS ON VALUS SAADA TULISE LATERNAGA PÄHE HIHIHIHIHI ON VIST JAH!! ELAS ÜKSKORD MUINASJUTT, SEE MUINASJUTT SAI LÄBI! SEE ON LATERNA LUULETUS LATER! LATER SIND PÄHE MA EI TAHA! SIND MÜTSIKS MA EI TAHA JA KAUNISTUSEKS MA SIND EI VAJA! TULE TULE LATERNAKENE SIND MA TAHAN JUST SIND MA TAHAN!

indrek 5 said...

Kuna talv oli lahkunud ja kevad vaikselt alaunud. Maale sõites tuli Jussil pähe mõtte et võiks kevade vastuvõtta teisiti kui varem. Nimelt oli ta varem näinud poes müügil selliseid naljakaid laternaid mis saab taeva saata. Mõeldud tehtud isa läks ja ostis poest paar sellist ja kõik erinevat värvi. Jass ja Juss olid õhinas ja ootasid väga õhtut. Pimeduse saabudes süüdati laternad ja saadeti taevasse. Lapsed hõikasid koos ILUSAT KEVADE ALGUST:)