Tuesday, December 6, 2011

Videod ja kokkuvõte "Jänku-Jussi lood 4" esitlusest


Kuula Jänku-Jussi lood 4 audioraamatut siit: http://www.jankujuss.ee/2012/01/janku-jussi-lood-4-audioraamat.html

Suur-suur tänu kõikidele "Jänku-Jussi lood 4" raamatuesitlusel osalejatele! Kokku oli meid 3 linna ja 5 esitluse peale üle 700 inimese. Sõime ära 36 kilogrammi piparkooke, ostuga läks kaasa 300 Jänku-Jussi leiba ja 200 Jänku-Jussi saia. Samuti leidis uue kodu 400 Jänku-Jussi kommisokki. Värviti ära ja võeti koju kaasa üle 600 Jänku-Jussi värvilehe ning raamatute vahel ootab uusi lugemiselamusi üle 5000 järjehoidja.   Raamatute ettelugejatel oli hääl pärast esitlusi täitsa ära :) Ürituse korraldamisega erinevates linnades oli seotud üle 50 inimese. Jänku-Jussi maskotis peidus olev inimene pidas vapralt vastu kõik esitlused ja vähemalt 50 C kuumuse, mis tekib kostüümis ringi jalutades.

 
Kokku rändas poodidest kodudesse kõikide linnade ja esitluste peale kokku 988 Jänku-Jussi raamatut, värviraamatut ja DVD-d ning esitlusele oli läbi interneti registreerunud ka täpselt 988 inimest!

Selles videos ütlevad raamatu autorid "Tere".Jänku-Jussi kätepesunäidendit mängiti Tallinna esitlusel kokku 6 korda (märjaks läks väga palju käterätikuid, aga Lego klotsidest tehtud seebid jäid kõik kuivaks) ja 105 lapsele väljastati  Terviseameti kätepesudiplomid.

Raamatute vahele puges ka üle 300 autogrammikaardi ning otse raamatutesse sai ka kindlasti ligi 100 korda kirjutatud.  Kõik, kes küsisid Tallinnas autogrammi, pididi ise vastu ka andma. Jänku-Jussi fännide autogrammiraamat tuleb uutele esitlustele kindlasti kaasa!Selles videos annavad autorid ja Jussi multikate häälte lugejad autogramme. 

 5 esitlusel osalejat said endale uhked Jänku-Jussi toodete kinkekorvid, kus oli Pere Leivalt Jänku-Jussi leiba-saia, Marmitonilt Jänku-Jussi piparkooke ja kommi, Atrialt Jänku-Jussi sinki, viinerit ja vorsti ning Estoverilt Jussi ja Johanna juustu. Suur aitäh meie toetajatele.

Selles videos anname üle Tallinna 3 esitluse loosikorvi õnnelikule võitjale.


Kohtume märtsis või aprillis 2012 juba uue raamatu esitlusel (Jänku-Jussi lood 5 ehk Jassi täheraamat)! Kui käisid esitlusel, siis kirjuta palun oma muljetest kommentaar või saada meile tehtud fotosid info@jankujuss.ee Loe ka teiste fännide muljeid FB-st.

No comments: