Tuesday, December 20, 2011

Jänku-Jussi aastalõpumultikaid läbi aastate - 1/4

Siin on 2008-2011 toodetud jõulu- ja aastalõpumultikad (kunstnik Maigi Magnus). Mõnusat vaatamist!


Jussi vana-aastaõhtu (2008) - Sellel korral võetakse uut aastat vastu Jussi maakodu rahvamajas. Kuid Jussi sõpradega on varuks üks vahva üllatus! Kui Sulle meeldib selles multikas kasutatud laul, siis seda laulu saad eraldi kuulata sellelt lingilt: http://www.lastekas.ee/e-punkt/Minu_lemmik_muinasjutus.mp3


Jussi jõuluimed (2008)
 1/4 - Jussi klass on parajasti jõululaadal, kui Jõuluvanal Jussi ja ta sõprade abi läheb vaja. Ära on vaja hoida kõik õnnetused, mis nendel jõuludel toimuda võivad!
 2/4 - Nüüd vajavad Jussi ja ta sõprade tarkuseteri üks väike tüdruk, tema emme ja tema vanaisa, kes kõik peavad õnnelikult jõuluõhtule jõudma.

 3/4 - Juss ja tema sõbrad teevad kõik selleks, et need jõulud mööduksid ilma tuleõnnetusteta!


4/4 - Peale tähtsaid toimetusi on nüüd aeg käes jälle koju, jõulusid ootama minna. Kas Jussile tuleb ikka päris jõuluvana?  

Jussi võlukingitus (2009) -  Jänku-Juss sai jõulukingituseks sellise erilise plaadi, mis viib kõik kuulajad korraks enda sisse kaasa.


Jussi jõulud Narva muuseumis (2009) - Just enne jõulupühade algust saab Juss galeriivaimult teada, kuidas peetakse jõulupühi Narva muuseumis, nii galeriis kui ka linnuses!


Jussi kingid metsaelanikele (2010) - Tavaliselt annab mets meile - aga jõulude ajal on hea hoopis ise metsale anda. Vaata, mis kingitusi Juss ja Jass metsaelanikele viivad!

Jussi ja Jassi piparkoogimaja (2010) - Jass tahab, et päkapikud ikka kindlasti tuleks. Selle jaoks tuleb päkapikkudele teha piparkoogimaja!


Jussi jõulutoidukalender (2011) - Juss ja Jass on väga üllatunud, kui päkapikk neile jõulutoidu kalendri toob. Vaata, mis sellest loost edasi sai!

No comments: