Thursday, December 22, 2011

Jänku-Jussi aastalõpumultikad läbi aastate - 2/4

Siin on 2006-2007 toodetud jõulu- ja aastalõpumultikad (kunstnik Merlyn Kotljar) Mõnusat vaatamist!

Jänku-Jussi muusikavideo: kelgulaul (2007) - Juss harjutab sõpradega hoogsasti laulmist, kuid Mõmmi tahab kontserdi andmise asemel hoopis puhata. Õnneks teab Villu, kuidas kontserti väga lihtsalt anda!


Jõululoo esimene osa: kommisokkide saladus (2007) - Villu on kudunud jõuluvanale suure hulga kommisokke, aga enne nende kasutamist tuleb läbi teha treeninglaager...

Jõululoo teine osa: Juss satub kuumeistrite juurde (2007) - Juss on ikka teadnud, et kuu on suur juustutükk taevas. Sõidul Jõuluvanaga saab ta teada, et kuu on juustust ikka muinasjutumaal ning päris kuu on hoopis midagi muud. 

Jõululoo kolmas osa: Jussi jõuluõhtu (2007) - Jõuluõhtu on ikka see aeg, mil kogu pere saab kodus suure kuuse all kokku. Jussil on veel jõuluvanagi külas!
Jänku-Juss on tantsulõvi (2006) - Jänku-Juss sõpradega ja Meie Mees annavad metsarahvale ühe vahva kontserdi!

Jõululoo esimene osa: Juss on Päkapikk (2006) - Jänku-Juss sõpradega ja Meie Mees annavad metsarahvale ühe vahva kontserdi!


Jõululoo teine osa: Juss pakib kingitusi (2006) - Juss leiab poisi, kes tahab hästi palju kingitusi saada. Koos vanaisaga vaadatakse, mida poiss tegelikult tahab!

Jõululoo kolmas osa: Juss saab väikse venna (2006) - Selles osas jõuab Juss sõpradega koju tagasi ning siin ootab teda ees üllatus!

No comments: