Wednesday, November 9, 2011

Poiste õppimise tuba. "Jänku-Jussi lood 4" üheteistkümnes pilt ja lugu

"Jänku-Jussi lood 4"  11/23 saavad Juss ja Jass endale päris oma õppimise toa. Varem õppis Juss köögis, aga oma laud on ikka mõnusam. Vaata meie püsifännide jutukesi FB leheküljelt.
"Jänku-Jussi lood 4" raamatu ja värviraamatu esitlus on juba detsembri alguses, registreeru kohe: http://www.lastekas.ee/esitlus 
 

Kirjuta selle pildi põhjal väike jutuke ( 5-10 lauset) lasteka Facebooki fännilehele  või siiasamasse postituse kommentaariks (lisa ka nimi,vanus).
Väikese lapse eest paneb loo kirja ema või isa või..
Kui kõigi 23 pildi kohta jutukese teed, saad kingiks "Jänku-Jussi lood 4" värviraamatu, kus needsamad pildid värvimiseks sees. Kui alustad täna, kirjuta üksteist lugu: tänane ja eelmised. Vaata võistluse kohta lähemalt: http://www.jankujuss.ee/2011/10/janku-jussi-lood-4-jutuvoistlus.html

5 comments:

kertu said...

Juss ja Jass olid õhinas, sest teadsid, et pärast vaheaega olid ema-isa lubanud neile eraldi õppimise tuba. Päris oma kirjutuslauda, tooli, lampi, ja kõike muud vajalikku. Ühel päeval, kui nad koolist tulid, oligi see kõik olemas. No nüüd on küll õppimisel uus hoog sees, rõõmustasid poisid. See on nüüd päris meie oma õppimistuba, hurraaa! Esimene õppimisõhtu oma uues ja ilusas toas kujunes poistele väga meeldejäävaks ja elamusterohkeks.

karl said...

Juss ja Jass olid siiani teinud oma kodust õppetööd, kus juhtub, enamasti köögis. Kuid nad teadsid, et see on ajutine, sest kohe-kohe pidid nad saama päris eraldi õppimistoa. Toa, kus mänguasjad ei meelitaks mõtteid mujale, ja kus oleks piisavalt ruumi just õppevahenditele. Täna oli see päev kätte jõudnud. Tuba sai vinge, avar ja valgusrohke, just selline nagu poisid olid unistanud. No lausa lust on siin õppida, õhkasid nad.

Karokas said...

Karoliine Tiik.

Juss ja Jass ootasid väga nädaklavahetust,sest siis nad pidid vanematega õppimislaula ostma minema. Juss suutis tunnis aint sellele mõelda. Kui lõpuks jõudis see päev kätte siis läksid Juss ja Jass õhinat täis,sest nad juba teatsid mis värvi lauda nad tahavad - sinist. Nad käisid mitmes poes aga mitte üheski ei olnud sinist. Lõpuks valisid nad ühe punase laua.

Karokas said...

....Neile meeldis see punane laud väga. Nad õppisid alati selle laua taga vahest tuli isegi tüli. Nad otsustasid et üks õpib ühel pool ja teine teisel.

indrek 5a said...

koolivaheaeg oli selleks korraks läbi.taas oli vaja üle vaadata kas kõik kooli asjad on ikka valmis ja korras.korda tuli ka teha õppimise tuba. jass koos jussiga asusid koristama.juss leidis üles isegi joonlaua mis oli kaduma läinud eelmine veerand. tuba korras läksid poisid magama et hommikul kooli ja lasteaeda minna.