Thursday, November 10, 2011

Jassi eelkool ja koduõpetaja. "Jänku-Jussi lood 4" kaheteistkümnes pilt ja lugu

"Jänku-Jussi lood 4"  12/23 hakkab Jass eelkoolis käima. Eelkool toimub päris koolis, aga on lihtsam, sest iga päev ei pea käima ja kodus õppid ka ei anta! Vaata meie püsifännide jutukesi FB leheküljelt.
"Jänku-Jussi lood 4" raamatu ja värviraamatu esitlus on juba detsembri alguses, registreeru kohe: http://www.lastekas.ee/esitlus 


Kirjuta selle pildi põhjal väike jutuke ( 5-10 lauset) lasteka Facebooki fännilehele  või siiasamasse postituse kommentaariks (lisa ka nimi,vanus).
Väikese lapse eest paneb loo kirja ema või isa või..
Kui kõigi 23 pildi kohta jutukese teed, saad kingiks "Jänku-Jussi lood 4" värviraamatu, kus needsamad pildid värvimiseks sees. Kui alustad täna, kirjuta üksteist lugu: tänane ja eelmised. Vaata võistluse kohta lähemalt: http://www.jankujuss.ee/2011/10/janku-jussi-lood-4-jutuvoistlus.html

4 comments:

kertu said...

Jass oli kuulnud, et osad tema lasteaiakaaslased käivad juba eelkoolis, kuid ei teadnud, mida see sõna tähendab. See on ettevalmistusabi kooliminekuks, ütles ema. Kuna Jassil selle seletuse peale vaid huvi kasvas, leidis ka tema end õige pea eelkooli õpilaste nimekirjast. Jassile eelkool meeldis, sest seal oli palju vahvaid lapsi, ja õppida seal kodus midagi ei antud. See oli tõesti vaid üks meeldiv ettevalmitus algavaks kooliaastaks.

karl said...

Jass käis viimast aastat lasteaias. "Juss, mis see eelkool on?" küsis ta ühel õhtul vennalt. "Eelkool on selline tore harjumine ja tutvumine päris kooliga", vastas Juss. "Aga kas mina tohin sinna ka minna"?, päris Jass. "Ma usun, et ikka, aga ole hea, uuri seda ema käest, tema teab paremini". Õige pea oligi Jass vastu võetud eelkooli.See eelkool oli Jassi arvates üks vahva asi!

Karokas said...

Karoliine Tiik.

Kuna Jassil oli aeg kooli minema hakata siis ta peab enne käima eelkoolis. Jass käis eelkoolis juba 3 kuud. Siiamaani läks tal hästi aga enam ta pole ültse aru saanud. Emal ja isal käsiti palgata koduõpetaja et Jass saaks asjad selgeks. Õpetaja käsul sai see täidetud Jass sai koduõpetaja. Koduõpetaja nimi oli Ingrit. Ta oli väga hea ja range õpetaja. Jass sai koduõpetaja abiga kenasti selgeks selle asja millest ta enne aru ei saanud.

indrek 5a said...

jas oi saanud 6aastaseks ja kuna aeg polnud enam kaugel ka 7aastast läks jass eelkooli.seal leidis ta palju uusi sõpru ja sai teadmisi ja oskusi mida tal varem polnud. jassile meeldis väga ta õpetaja kes oli sõbralik ja tegi palju nalja. õpetaja käis ka jassil kodus külas kui jass polnud koolis mõnest asjast päris hästi aru saanud.jass oli õnnelik et tal on nii tore õpetaja.