Friday, July 15, 2011

Pressiteade Jänku-Jussi ja Pere Grupi koostööst

Täna andis toiduainekontsern Pere Grupp teada, et hakkab Jänku-Jussiga veelgi tõsisemat koostööd tegema lastele suunatud kondiitritoodete osas. Minul on selle üle küll väga hea meel ja mis ma sellest kõigest arvasin, saab lugeda pressiteate seest. Jänku-Jussi tort tuli igaljuhul väga maitsev ning kui ma ei viitsi ise torti teha, siis lähen otsin poest Jussi tordi ülesse, sest selle retsepti ja välimuse osas saime väga tõsiselt kaasa rääkida.

Lastekas.ee ja Pere alustasid koostööd

15.07.2011

Arendav ja vägivallavaba multikaid täis populaarne internetileht Lastekas.ee ning valdavalt kodumaisest toorainest Lõuna-Eesti toidutoodete valmistaja Pere sõlmisid koostöölepingu. Lepingu sisuks on lastesõbralike pagari- ja kondiitritoodete arendamine ning propageerimine.

Lastekas.ee juhataja Janika Leoste sõnul teeb pagaritoote lastesõbralikuks ennekõike naturaalne maitse ja lahe kujundus. Suurtööstuste pagaritooted ei konkureeri kodus valmistatud küpsetistega, vaid on pigem lastevanematele positiivseks eeskujuks, innustades neid rohkem koos lastega köögis aega veetma.

„Näiteks inspireeris juunis turule tulnud Jänku-Jussi tort paljusid peresid omi Jussi torte valmistama ning neist lastekale pilte saatma“, lisas Janika Leoste.

Lastekaitsepäeval tõi Pere turule kunstlike säilitusaineteta Jänku-Jussi tordi. Uudistoode on mahedamaitseline mustikatega maasika-jogurti tort. Käesoleval nädalalõpul on Jussi tort Selverites soodushinnaga 5.49 eur/tk. Loe pressiteadet edasi siit.

No comments: