Tuesday, July 5, 2011

"Jussi lood 3" e-raamatud läksid Digira poole teele

15.00 oli kell, kui vajutasin "Send" nuppu ja saatsin e-pub formaadis Jussi e-raamatud http://www.digira.ee/ vahenduskeskuse poole teele. Komplektis oli eestikeelne e-pub (pildid+tekst), venekeelne e-pub (pildid+tekst) ja spetsiaalne Venno Loosaare häälega audioga iPad versioon (audio+kõrgresolutsioonpildid+tekst) kõikidele iPad-i sõpradele. Ma igaksjuhuks kordan üle, kes veel ei tea, et e-raamatut saab suurepäraselt lugeda oma tavalises arvutis, kui installida sinna tasuta Adobe Digital Editions tarkvara sellelt lingilt: http://www.adobe.com/products/digitaleditions/ 
Palun kõikidel julgetel see tükk ära teha ning ta endale arvutisse installida, sest siin on väike plaan toota harjutamiseks tilluke tasuta e-pub raamat ka, mida saate oma arvutis proovida. Ja kui meeldima hakkab, siis on Jussi e-raamatute maailm Teie ees täitsa lahti kui mitte öelda, et pärani. Mulle nii kohutavalt meeldiks, kui Te aitaksite Jussi e-raamatul saada juulis müüdud e-raamatute absoluutsesse TOP-i, mis ei peaks ju väga raske olema, arvestades turu kogumahtu, mis oli juunis 200-300 raamatu vahel.
Panen siia nüüd ilusa pildi ka minu e-pub raamatukogust. Teine osa raamatukogust asub mul Kindle ikooni all, aga selle pilti ma panema ei hakanud, kuigi inglise keeles on Jussi e-raamat just Kindle versioonina saadaval.

Kirjutas Janika

No comments: