Wednesday, July 27, 2011

"Jänku-Jussi lood 3" raamatuesitlus toimub 17.augustil Apollo poodides üle Eesti

Ei ole veel kirjas? Palun pane ennast kohe sellelt lingilt kirja, eks!

"Jänku-Jussi lood 3raamat on raamatupoodides saadaval alates 04.augustist 2011. Vaata hinda Apollo poest: eestikeelsele ja venekeelsele raamatule. Loomulikult on raamatud kõikides teistes raamatupoodides üle Eesti ka :)
Raamatuesitlus toimub aga 17.augustil kell 15.00-16.00 Apollo poodides üle Eesti. Raamat on nii eesti kui ka vene keeles.
Kui Sa pole veel raamatuga tuttav, siis kliki siia, et näha sisukorda ja pilte ning kuulata lugusid.
Miks seda esitlust vaja on? Aga sellepärast, et uus raamat on  täiesti piisav põhjus, et kokku tulla ja torti süüa. Ja kingitusi tahaks ka väga jagada, mitte saada, aga jagada :) Jänku-Jussi väike värvipaberitekomplekt on just see, mille iga esitlusele registreerunud laps kaasa saab. Seda on väga hea koolis või lasteaias meisterdamiseks kasutada. Ja ära unusta poest Jänku-Juss järjehoidjat kaasa võtta: endale ja sõbrale.
Kui Sulle Jänku-Jussi uus raamat meeldib, siis võid selle muidugi osta ka, aga see ei ole põhiline. Põhiline on tulla kokku ja süüa torti!
Kui Sa kindlasti tahad Jänku-Jussi maskotti patsutada ja autoritega kohtuda, siis tule Tallinna Solarise Apollo esitlusele, aga ka teistes linnades on väga tore, ausõna.
Nii et, palun pane ennast kohe sellelt lingilt kirja, eks!
Eelmise esitluse pilte vaata siit.

No comments: